Přeměna - 9. část

10. srpen 2010 | 17.15 | | autor: stmivani

Povídka

Bella se na přání Jane vrací k Cullenovým do Forks.

Požádala jsem Jane, aby mi stručně vysvětlila, proč zrovna já mám největší šanci na úspěch. Proč právě já jsem ta, která může zničit Cullenovy.

"Pochopíš sama. Teď běž na letiště a vrať se k nim. Budou určitě rádi, že tě zase vidí. Chovej se k nim přátelsky, hlavně k Edwardovi. Ten je pro nás teď důležitý."

Přemýšlela jsem nad jejími slovy, ale ničemu jsem nerozuměla. Zajímalo mě, co přede mnou tají. Věděla jsem, že má nějaký důvod proto, nevysvětlit mi to všechno do detailů, jak jsem chtěla.

"Kdy se mám vrátit zpátky za tebou?" zeptala jsem se.

"Až bude čas," ušklíbla se.

"Jak to poznám?"

"Neboj, poznáš." Pronesla ta slova jistě.

                              

                               

"Ahoj, Bello," přivítal mě Carlisle s úsměvem. Byla jsem ráda, že mi Jane jejich jména připomněla předem, abych si je nepletla. "Konečně seš zpátky."

"Pokrčila jsem rameny. "Vrátila jsem se, no."

"Čekáme tě. Pojď dál." Zašel do domu a nechal otevřené dveře, abych ho mohla následovat. Váhala jsem jen okamžik. Kdyby bylo po mém, tak bych dovnitř nikdy nevlezla, ale protože to chtěla Jane... tak jsem prostě šla.

První dveře ve vstupní síni mě dovedly přímo do obývacího pokoje. Na pohovce tam vedle sebe sedělo sedm členů Cullenovic rodiny a zírali na mě chladnýma očima. Tedy až na Carlislea, Esmé a Emmetta. Ti jediní se usmívali. Zdálo se mi, jako by tam na mě čekali. Jako kdyby oředem věděli, že se vrátím. Z atmosféry, která místností vládla, jsem neměla příliš dobrý pocit. Vycítila jsem, e většina z nich mě tu nevidí ráda.

"Proč jsi ji sem pustil, Carlisle?" zeptal se ten nejmenší kluk, Edward. Pohlédla jsem na něj. Jeho obličej byl napjatý a jeho výraz vyjadřoval obrovský nesouhlas.

Přešlápla jsem z nohy na nohu. V hlavě se mi vybavila Janiina slova: Chovej se k nim přátelsky – hlavně k Edwardovi.

Rázem jsem pochopila, co myslela Jane tím, že až bude čas se vrátit do Itálie, tak to sama poznám. Ta chvíle nastane, až Edward zkrotne. Musím si Edwarda omotat kolem prstu, aby mi začal důvěřovat, abych mu nevadila, aby mě měl rád. Musím pro to udělat cokoli.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Přeměna - 9. část veronika 15. 08. 2010 - 20:12
RE: Přeměna - 9. část faninka 15. 04. 2011 - 10:05
RE(2x): Přeměna - 9. část stmivani 16. 04. 2011 - 12:37
RE(3x): Přeměna - 9. část veronika 10. 06. 2011 - 14:15
RE(4x): Přeměna - 9. část stmivani 12. 06. 2011 - 08:40