Rob a Kristen napříč Evropou

29. březen 2013 | 19.49 | | autor: veronika

 Nese se novina že  prý Rob a Kristen se svými přáteli se chtějí vydat v létě napříč Evropou více v pokračování :))) 

ablJKxR2

Dvaadvacetiletá Kristen tolik naléhala na svého o čtyři roky staršího přítele, až ji konečně vzal na milost. Dlouho jí nemohl odpustit nevěru, kterou mu způsobila minulé léto s režisérem Rupertem Sandersem, ale nyní jak se zdá, nachází k ní opět cestu. V pátek spolu byli spatřeni při večerní procházce ulicemi Loz Feliz v L.A., což dokazuje, že k sobě mají stále blízko.

Oba mají v plánu zanechat hektický loňský rok za nimi a společně s kamarády vyjet na delší výlet do Evropy v autě, kde by mohli i spát. Nemají v plánu žádné pětihvězdičkové hotely, ani jiný luxus, zkrátka roadtrip jak se patří, jen co Robertovi skončí natáčení jeho nejnovějšího filmu Rover."Rob plánoval výlet jen na chvíli. Než se dali zase dohromady, chtěl jet do Itálie, Franci a Německa, zkrátka co by mu čas dovolil. Mají několik přátel, kteří vyrazí společně s nimi a cestou se potkají i se společnou kamarádkou Katy Perry která pro oba dva byla útěchou v těch těžkých časech," uvedl zdroj.

Pár se dal dohromady v roce 2008 při natáčení prvního dílu Twilight ságy a v minulém roce se poprvé rozešli, kvůli hereččině nevěře.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář