Robert a Kristen na romantických večeřích

5. říjen 2012 | 17.04 | | autor: diana98

 Už jsem tuto novinu četla na hodně bulvárních stránkách tak jsem se o toto chtěla podělit i s Váma :) Jinak co na tom nepochopím je titulní nadpis '' Cože?'' :D..:))) 

Cože? Robert Pattinson a Kristen Stewart obnovují svůj vztah při romantických večeří

Dali si druhou šanci a chytili nový, silný dech. Herci Robert Pattinson(26) a Kristen Stewart (22) překonávají krizi vztahu na romantických večeřích. Britský filmový idol vzal svou přítelkyni o víkendu do podniku Soho House v Hollywoodu, kde se k sobě měli jako milenci na počátku vztahu.

Do krize uvedla vztah protagonistů upírské ságy Twilight Kristen, když Roberta podvedla s režisérem Rupertem Sandersem. Sice s ním údajně neměla sex, vyfotili je ale při líbání. Herečka i režisér se k aféře přiznali veřejně a v médiích také zpytovali svědomí. Pattinson dokázal Stewart odpustit a snaží se problémy vyřešit, odstranit a vztah tak zachránit.

"Robert a Kristen večeřeli v Soho House v sobotu v noci, chovali se jako milenecký pár, smáli se a drželi se za ruce. Bylo to jako za starých časů. Měli tam také několik přátel, dva muže a jednu dívku," píše Hollywood Life.

estadvacetiletý britský herec po odhalení nevěry trucoval jen měsíc a půl, dvaadvacetiletá Kristen se ale mezitím odstěhovala z jeho domu v Los Angeles a začala žít s matkou

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Robert a Kristen na romantických večeřích lenka 05. 10. 2012 - 22:35