Nějaké to objasnění ke Kristen nevěře ..

4. září 2012 | 18.17 | | autor: diana98

  Nevím na kolik procent je tento článek pravdivý, ale mně příjde poměrně důvěryhodný a určitě by si ho měl přečíst každý fanoušek Kristen Stewart, protože do celého případu (skandál, který vyplul na povrch v půlce července) teď vplouvají nové skutečnosti!....:// 

Přítel/ Kamarádka Kristen Stewartové říká, že Rupert svedl Kristen On!!

"Rupert s ní manipuloval. Ano byla to ona, kdo mu vběhl do náruče, ale byl to on, kdo si za ni stoupnul a nechal Kristen, aby vypadala nevinně a hloupě," přiznal zdroj blízký herečce.
Podle stejného zdroje byla Kristen letos velice zranitelná, hlavně proto, že nevěděla, jak kontrolovat svou slávu, kterou získala díky Twilight sáze. "Kristen svou slávu nezvládá. Někdy se cítí nepříjemně a zmateně. Nelíbí se jí pronásledování fanoušky a fotografy. To může v jejím věku způsobit ztrátu kontroly," říká zdroj a podotýká, že režisér Kristeniny slabosti sprostě využil.
Ačkoli se Kristen Stewart veřejně omluvila, Robert Pattinson si není jistý, jestli má vztah vůbec smysl. "Nechápe, proč to udělala. Stále ji miluje a myslí na ni. Ale pocit zrady jen tak nepřejde," dodal zdroj. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.56 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář