Kristen si nezahraje v pokračování Sněhurky

16. srpen 2012 | 19.00 | | autor: diana98

 Tato zpráva obletěla už před týdnem svět..Kristen byla vyškrtnuta z její role, totiž druhé pokračování by mělo být jenom o lovci ( Tudíž s Chrisem..)...

Robert Pattinson vypadal zničeně a unaveně.

Před zraky televizních diváků se podvedený Robert Pattinson objevil teprve nedávno. Nyní se ale nechal vyfotit jak se blíží ke svému newyorskému hotelu poté, co absolvoval náročný den k propagaci svého filmu Cosmopolis. A nevypadal dvakrát dobře.

I když odmítl odpovídat na otázky, které se týkají jeho vztahu s nevěrnou a zřejmě již bývalou přítelkyní Kristen Stewartovou, celá událost s ním otřásla. Úsměv ze sebe totiž vyloudil jen při příležitosti propagace nového snímku. Cestou do hotelu ale opět nasadil unavený a zničený výraz.

Zprávy o tom, že ho Stewartová podvedla s režisérem svého nejnovějšího filmu Sněhurka a lovec Rupertem Sandersem, obletěly svět zhruba před třemi týdny. "Hluboce se omlouvám za bolest a ponížení, které jsem způsobila svým nejbližším a všem, které to zasáhlo. Tahle momentální nerozvážnost ohrozila nejdůležitější věc v mém životě, člověka, kterého nejvíc miluji a respektuji, Roba. Miluji ho, miluji ho, je mi to líto," uvedla Stewartová krátce po provalení celé události.

A její románek jí zřejmě bude stát víc než jen vztah. Vypadá to, že si nezahraje ani v pokračování Sněhurky. Studio změnilo plány a další díl by se měl zaměřit na lovce, kterého hrál v první části Christ Hemsworth, nikoli na Sněhurku, jak bylo původně v plánu. Zatím není jisté, zda se Stewartová v pokračování neobjeví vůbec, nebo pouze krátce. 

 přes

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Kristen si nezahraje v pokračování Sněhurky siss 16. 08. 2012 - 20:22