Rozhovor s MyAnna Buring (Tanya - Denali)

15. srpen 2012 | 18.18 | | autor: diana98

 A dále pokračujeme s rozhovory s herci s Twilight Sagy tentokrát s MyAnna Buring..:)) 

http://hannah-montana-twilight.cz/

 

Otázka: Mnoho herců říká, že kdy si poprvé nasadily červené nebo zlaté kontaktní čočky, opravdu se cítili jako upíři. Můžete mi popsat, jaké to bylo pro Vás, když jste úplně poprvé uviděla svůj upíří vzhled?
MyAnna: Bylo to úžasné. Myslím, že to byl první moment, v který jsem opravdu věřila, že jsem upír. Protože, když se dostanete roli a nemůžete uvěřit, že je to pravda, pak, přijedete na natáční s tím, že tomu stále nemůžete uvěřit. Poté, je pravda že pak vás napadne myšlenka jste se stal upírem. Stala jsem se součástí této neuvěřitelné skupiny upírů, kteří jsou popsány v knze Stephenie.  A pak, když si najednou vezmete kontaktní čočky, je to realita. Najednou jste schopni vidět sami sebe jako člena této skupiny, chcete-li, a je to úžasný pocit.

Otázka: Řeknete nám něco o klíčové součásti příběhu, kdy upírka Bella stojí v v přední linii proti Volturriúm. Můžete nám dát nějaké vodítko, zda tyto scény budou ve filmu?
MyAnna: Je to docela možné. Jediné, co mohu říct je, že to je konečný bod konfrontace. Myslím, že diváci a hlavně fanoušci budou mít velkou radost až to uvidí. Byl jsem nadšená, když jsem tyto scény natáčla. To je vše, co mohu říci, opravdu [chichotání].

Otázka: Máte nějaké oblíbené okamžiky z natáčení?
MyAnna: Těch je mnoho. Myslím, že jsem měl oblíbenou chvíli každý den natáčení. Pár mých oblíbených zážitků vzniklo při natáčení scén v Baton Rouge.

Otázka: Měla jste možnost mluvit se Stephenií o své postavě?
MyAnna: Ano. Byla to pro mě velká věc, že jsme diskutovali o scénách se Stephenií každý den.  Zajisté jsme měli knihy jako podklad, ale pak mít zdroj přímo na place, to bylo úžasné. Takže ano, využila jsem každou příležitost a šanci promluvit si s ní o mé postavě Tanye. 


Otázka: Byla jste fanoušek knih twilight ságy, než jste byla do filmu obsazena?
MyAnna: Ano, přesně tak.


Otázka: Je zřejmé, tento film má obří obsazení nových upírů. Jaké jste mezi sebou měli vazby?
MyAnna: No, když jsme poprvé přijeli do Baton Rouge, když jsme poprvé začali natáčet v Louisianě všichni jsme byli ubytovaní v hotelu společně. Takže každý den, když jsme se probudili a vyšly ven ze svého pokoje, narazily jste na pár herců co hraj upíry. Postupně jsme si spolu vybudovali velmi dobré vazby.

přes
  

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Rozhovor s MyAnna Buring (Tanya - Denali) evikui 15. 08. 2012 - 19:09