Robert se chce setkat s manželkou Ruperta

2. srpen 2012 | 09.51 | | autor: diana98

  Robert se tak chce přesvědčit, že tvrzení jeho přítelkyně Kristen o tom, že románek byl jen chvilkovou nerozvážností

STARS: Robert Pattinson se chce setkat s manželkou režiséra, který měl poměr s Kristen Stewart - foto

Robert se tak chce přesvědčit, že tvrzení jeho přítelkyně Kristen o tom, že románek byl jen chvilkovou nerozvážností, je pravda.

Zdroj řekl novinám Daily Mirror: "Pro svůj vlastní klid potřebuje vědět, že se jednalo jen o chvilkový románek. Doufá, že mu Liberty pomůže najít odpovědi, po kterých tak zoufale touží."

Kristen (22) nedávno prohlásila: "Cítím hluboký zármutek nad bolestí a ponížením, které jsem způsobila. Tato chvilková neopatrnost ohrozila tu nejdůležitější věc v mém životě, člověka, kterého nejvíc miluji, a kterého si nejvíc vážím, Roba. Miluji ho, miluji ho, je mi to líto."

Šestadvacetiletého Roberta to prý ale nepřesvědčilo a chce slyšet pravdu od jednačtyřicetileté Liberty Ross, která má s Rupertem dvě děti.
Zdroj dodal: "Nic teď není jasné a setkání Roba s Liberty by do toho snad mohlo vnést trochu světla. Robert potřebuje vědět pravdu."

Mezitím se ukázalo, že se Kristen rozešla s režisérem jejího nového filmuSněhurka a lovec přes textovku jen několik hodin poté, kdy bylo jejich objetí zachyceno na fotkách časopisu US Weekly.
Kamarád Kristen: "Den poté napsala Rupertovi, že už to nikdy nechce udělat znovu, protože se bojí, že se na ně přijde, a protože se to stávalo příliš intenzivní. Rozhodně neměla v úmyslu Roberta opustit a Rupert se nikdy nezmínil o tom, že by opustil rodinu. Kristen ví, že udělala chybu, a uvědomuje si, jak fotky ranili Robertovo srdce. Od té doby jenom pláče."

Robert teď prý přemýšlí o tom, že se neúčastní plánované tiskovky v Americe ke svému novému filmu 'Cosmopolis', protože se kvůli skandálu ještě necítí připravený postavit se před tisk. Premiéra filmu by měla být již brzo v New Yorku, zatím se ale neví, jestli na ni Robert dorazí.
Nicméně zástupce Roberta řekl pro stránky Gossip Cop: "Žádné dohodnuté závazky zrušeny nebyly. Veškeré zprávy o opaku nejsou pravdivé."

Robert je celou záležitostí naprosto zničený a podle svých vlastních slov se cítí, jako by mu někdo vyrval srdce. Podle posledních zpráv se teď skrývá v prázdninovém sídle herečky Reese Witherspoon v Kalifornii. Robert potřeboval najít zázemí, kde by se alespoň na chvíli dostal od všeho pryč.
Reese Witherspoon o jejím ranči: "Je to meditativní a uzdravující místo. Jakmile projedu bránou, relaxuji. Je tam čerstvý svěží vzduch, telefony nezvoní, není tam přístup k emailu. Čas tam utíká mnohem pomaleji."

Něco na shlédnutí...:))

přes

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář