Kristen a Rupert Sanders se veřejně omluvili

27. červenec 2012 | 19.28 | | autor: diana98

 Kristen a Rupert se veřejně omluvili.....:(((

Kristen Stewart a Rupert Sanders způsobili svým románkem mnoha lidem velké trápení.

Oba nyní vyšli s pravdou ven a vše přiznali. Jejich omluvy neberou konce, budou ale stačit?

Sanders si s mladou herečkou začal nejspíš po natáčení snímku Sněhurka a lovec, který byl pod jeho režijní taktovkou. Paradoxní je, že jeho manželka Liberty Ross ve filmu hrála matku Kristen Stewart, a tak stála u samotného zrodu milostné aféry. Ani přítomnost režisérovy ženy tak nezabránila jiskření, které mezi Sandersem a Stewart propuklo.

Oba nevěrníci se nyní kají a svým partnerům se již omluvili. Kristen Stewart pro magazín People uvedla: "Hluboce se omlouvám za bolest a problémy, které jsem způsobila svým blízkým a každému, koho se to týkalo. Touto chvilkovou netaktností je ohrožena nejdůležitější věc v mém životě. Osoba, kterou nejvíc miluji a respektuji, je Rob. Miluji ho, miluji ho, moc se omlouvám." Robert Pattinson se k celé události zatím nevyjádřil. Podle svých známých je stále v šoku.

Podobně si sypal popel na hlavu i jedenačtyřicetiletý režisér: "Jsem naprosto zoufalý z bolesti, kterou jsem způsobil své rodině. Moje krásná žena a děti jsou vše, co na tomto světě mám. Miluji je celým svým srdcem. Modlím se, abychom se přes to společně dostali." 

přes

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář