Rob a Kris spolu bydlí

23. červenec 2012 | 16.07 | | autor: diana98

Tuto novinku prozradil zdroj: Hollywoodlife.com..Více v pokračování ..:))

Robert a Kristen  kteří spolu dlouhodobě randí už od doby, kdy se potkali na natáčení ságy Twilight, si vytvořili společný domov v Los Angeles. Rozhodli se, že svojí romanci povýší na vyšší level! 

Zdroj prozradil HollywoodLife.com: "Moc se milují a opravdu spolu dokážou vycházet. Hodně si také důvěřují. Také se jim nelíbilo, že si spolu nemůžou jen tak vyjít a dělat běžné věci, takže myšlenka společného bydlení byla nasnadě. Nechtějí tam ale žít jako poustevníci, občas se snaží vyjít si do města, i když si myslí, že sláva z nich udělala tak trochu nudné lidi už v jejich věku."

I když slavný pár radši zůstává doma nebo si vyrazí na párty k někomu domů, kde si stále mohou zachovat nějaké to soukromí, ve čtvrtek si udělali výlet do Los Angeles. Slavný pár strávil večer v hollywodské kávárně v Hotel Cafe, kde se k sobě měli jako hrdličky, drželi se za ruce a neustále si něco pošeptávali.

Robert se nedávno svěřil, že mu Kristen, se kterou randí už tři roky, nejvíc rozumí.
"Ví přesně, jak se cítím. Je to cílevědomá žena, která se chce po herecké stránce neustále vyvíjet. Má vynikající smysl pro to, co je dobré, a neustále mě vybízí k těm nejlepším výkonům."

Robert se také zmínil, že bylo skvělé, že spolu mohli jít na letošní festival v Cannes, protože si byli vzájemně oporou.
"Bylo úžasné, že jsme v sobě měli vzájemnou podporu. Z její přítomnosti na slavnostním promítání filmu Cosmopolis jsem byl sice nejdřív nervózní - seděla přímo přede mnou a já se na ní díval a snažil se poznat, jestli se jí ten film líbí nebo ne - ale nakonec mě uklidnila, když mi řekla, že je přímo nadšená."

přes


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Rob a Kris spolu bydlí zak 26. 07. 2012 - 23:14
RE(2x): Rob a Kris spolu bydlí diana98 27. 07. 2012 - 19:41