Kristen nejlépe placená herečka v Hollywoodu

6. červenec 2012 | 08.06 | | autor: diana98

 Slibovaný článek je tu! Dala jsem celý článek, doufím, že to nevadí..:))

V čele žebříčku nejvíce vydělávajících hereček, který zveřejnil magazín Forbes, je 22letá hvězda Kristen Stewart. Herečka je známá zejména z populární ságy Twiligt. Od loňského května vydělala 34,5 milionu dolarů. Za poslední dva filmy ságy zinkasovala 12,5 milionu dolarů za jeden. Úspěšná byla i ve snímku Sněhurka a lovec.

Kristen Stewart se narodila v Los Angeles. Svou kariéru začala v osmi letech, kdy ji jeden agent viděl hrát ve vánoční hře. Její první role byla krátká a jednalo se o pár záběrů v televizi Disney Channel v The Thirteenth Year. Nedlouho poté se objevila ve filmu The Safety of Objects, ve kterém si zahrála uličnickou dceru svobodné matky. Hlavní rolí v hollywoodském filmu Úkryt, kde ztvárnila mrzutou, diabetickou dceru rozvedené matky (Jodie Foster), se dostala do podvědomí širšího publika. Tento film de facto odstartoval její kariéru.

Na druhém místě žebříčku sestaveném časopisem Forbes skončila Cameron Diaz s výdělkem 34 miliony dolarů. Té se vyplatilo, že si jako výplatu určila podíl z tržeb a ne tedy jednorázový velký honorář. Přes nevelký úspěch filmu, Neuvěřitelně hlasitě a nesmírně blízko, vydělala 25 milionů dolarů. Až za ní se umístily hvězdy jako Angelina Jolie (20 milionů), zejména propagací značky Louis Vuitton, Charlize Theron (18 milionů), která je tváří značky Dior, Julia Roberts, Sarah Jessica Parker či Jennifer Aniston.

přes

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář