Rob a Kris navždy spolu?

17. červen 2012 | 15.43 | | autor: diana98

Zdá se to tak. Zamilovaná dvojice herců se chystá na další společný film. Tentokrát nejde o Twilight, u kterého se zrodila jejich skutečná láska. Více v pokračování....:)

Spekuluje se o totiž o tom, že by spolu měli psát filmový scénář. Upíří idol Rob, který nejnověji exceluje v thrilleru Cosmopolis jako mladý milionářský hejsek Eric Parker, o své herecké i životní partnerce Kristen Stewart řekl: "Ještě před tím, než jsme se spolu osobně seznámili a natáčeli, jsem věděl, že je to skutečně dobrá herečka. Je jen velmi málo hereček jejího věku, které jsou tak dobré, jako ona. A důvod, proč jsem kývnul na Twilight je ten, že jsem ji viděl ve filmu Into the Wild a chtěl si s ní zahrát."

Ani Kristen na svého partnera nešetří chválou: "Když jsem viděla Cosmopolis (my si na film ještě chvíli počkáme), byla jsem na Roberta strašně moc pyšná. Vůbec nechápu, jak to dokázal takhle skvěle zahrát!"

Je krásné, že má o sobě milenecká dvojice takovéhle mínění a není divu, že přemýšlejí nad tím, jaký spolu vymyslí film. Robert o tom začal mluvit v rozhovoru pro belgický magazín Ciné Télé Revue: "Není to nová myšlenka, naopak oba s ní koketujeme již delší dobu. Kristen je velmi ambiciózní a má neskutečně vynikající čich na dobrý scénář. Obdivuju ji." A ona mu to oplatila slovy: "Úplně hořím touhou dělat s Robem film. Myslím, že oba tvoříme skvělý tým a perfektně se doplňujeme. A pevně věřím, že to bude naprostá bomba."

I my vám věříme a těšíme se, jak to dopadne. Hlavně, ať nečekáme moc dlouho!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář