Kristen Stewart pro magazín TU

10. červen 2012 | 20.24 | | autor: kleksy

Rozhovor s Kristen pro časopis TU naleznete v celém článku. :-)

Twilight je obrovský fenomén, který ti dal tisíce fanoušků, ale i hodně kritiků. Jak se cítíš ohledně těchto dvou protichůdných věcí?
Je to zvláštní, protože jsem hodně nervózní, když mám s tiskem mluvit o sobě. Nelíbí se mi, že si o mně lidé myslí, že jsem arogantní nebo že mi jsou rozhovory jedno. Pokud mě lidé budou nenávidět kvůli této konkrétní mylné představě, je mojí prací jim dokázat, že se nemohou plést víc. Ale jestli mají jiné důvody, proč mě nesnášet, tak mě to vůbec neobtěžuje. Jsem šťastná, že dělám to, co dělám.

 
Zmenšila se po těch letech tvoje fanouškovská základna, nebo je pořád silná a ty jsi stále naháněna všude možně?
Fanoušci nejsou šílení, jak si lidé myslí. Ne že by neexistovali, ale jsou takoví jen na premiérách nebo akcích jako Comic-Con.

 
Jaká je tvoje rada pro dívky, které se cítí, že nezapadají?
Je těžké tady sedět, vědět, že mluvím k tolika dívkám a radit jim. Jediné, co můžu říct, je - nebojte se nezapadat. Je těžké tomu nevěnovat pozornost, když jste mladí, ale být odlišný znamená být sám sebou. Prostě to neřešte.

 
Kdo je tvůj nejlepší kamarád?
Vyrůstala jsem s člověkem, který je můj nejlepší kamarád, a to z důvodu toho, že je blázen, je vtipná a drží mě při zemi. Dakota Fanning je další skvělou kamarádkou. Hodně ji respektuji, je velmi zábavná a kouzelně šílená.

 

 

 
Jak moc je pro tebe důležitá loajalita?
Hodně, a všichni moji kamarádi jsou loajální.

 
Co nikdy nemůže chybět ve tvém kufru?
Moje mikina s jeptiškama (směje se). Mám ji od šesté třídy, skoro jsem ji ztratila a šílela jsem z toho. Samozřejmě můj telefon. Kromě toho nerada cestuju sama, takže s sebou vždycky beru nějakého přítele, abych se cítila bezpečně. Tady v Mexicu je se mnou celý můj tým. Naštěstí jsou všichni lidé, se kterými pracuju, i mými blízkými kamarády.

 
Jak bys popsala vysněného prince?
Nevím. Princové a princezny, jak jsme je znali, už neexistují (směje se). Ale představuju si někoho vůdčího. Vůdce musí být spolehlivý a loajální.

 
V pohádce může polibek od toho pravého dokázat téměř vše. Co bys změnila jedním polibkem, kdybys mohla?
Um... Nevím, napovězte mi!

 
Chtěla bys otěhotnět? Teleportovat se? Být neviditelná? Ochránit tvého přítele?...
Chtěla bych všechno, co jste řekli, kromě té části s těhotenstvím (směje se). Nejsem na to ještě vůbec připravená. Ráda bych se teleportovala, pouhým skokem. Kdykoli sfoukávám svíčky na narozeninovém dortu nebo jen zadržím dech uvnitř tunelu, něco si přeju. Nikdy si nepřeju nic specifického, jen si sama sobě říkám něco jako 'Prosím, prosím, chci být šťastná, chci být šťastná." A opravdu se cítím šťastná a volná.

THX

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář