Zpráva pro fanoušky od Billa Condona

29. duben 2012 | 20.30 | | autor: stmivani

Ahoj, Twihards!
Posílám pozdrav z Los Angeles, kde tvrdě pracujeme na druhé části Breaking Dawn. Je opravdu šílené, když si představím, že je to už rok, co jsme dotočili ve Vancouveru, protože pro ty z nás, kteří děláme ve střižně, práce nikdy neskončila.
Film je hodně jako puzzle, každý dílek - každý záběr, jedno jak dlouhý, musí pasovat k ostatním. Náš druhý dílek skládačky směřuje ke konečnému náhledu, a v příštích několika týdnech se chystáme vrátit zpátky na sever k pořízení několika posledních záběrů - několika posledních dílků. Nebudeme točit žádné nové scény nebo dialogy, jen nějaké technické věci se štábem a kaskadéry.
Těším se, že se vrátím na plac s některými přáteli, kteří pracovali na Twilight, třeba se skvělým Guillermo Navarro, naším kameramanem, a jeho spolupracovníky. A ano, Rob a Kristen zde budou taky, aby naposledy nasadili zlaté čočky.
Jsem rád, že můžu napsat, že na další trailer nebudeme muset čekat dlouho. Nemůžu se dočkat, až uvidíte první plakáty - jsou tak jiné, než všechny plakáty Twilight. A 16. listopadu bude film jenom váš!
Ale ještě než to přijde, užijte si jaro, a já se brzy zase ozvu.
S pozdravem,
Bill 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Zpráva pro fanoušky od Billa Condona kaČka 30. 04. 2012 - 13:27