Informace pro čtenáře

24. duben 2012 | 18.58 | | autor: stmivani

Zdravím!

Má spoluautorka Kleksy  mě upozornila, že vy, kteří čtete tyhle upíří stránky již delší dobu, se často ptáte, jestli na tomhle blogu taky ještě pracuju. Pravda je taková, že občas sem zavítám - narychlo prohlédnu články, přečtu komentáře -, ale jinak už jsem, troufám si říct že nějaký ten měsíc, nepřidala žádné články, ani jinak jsem se na stránkách neprojevovala. Není to proto, že by mě to nebavilo, ale je to kvůli škole. Příští rok maturuju, ale už teď nás učitelé prohánějí, jak jen se dá. Zkoušky z povinné maturitní četby, den se neobejde bez písemek. Ze školy se vracím denně až v 18.00 a než se všechno naučím, tak už opravdu nemám síly jít se podívat na internet a na stránky. I víkendy mám plné a jsem ráda, když najdu nějaký volný čas, abych se mohla věnovat svým zájmům nebo si odpočinout...

Doufám, že až se uzavřou známky, že to poleví a že se sem vrátím a začnu zase pravidelně přispívat články. Není hezké, že jsem v tom Kleksy nechala samotnou a obdivuji, že to zvládá. Naštěstí se teď objevila nová slečna, která bude se stránkami pomáhat.
 

Slibuju, že se vrátím. Bude mi asi i chvíli trvat dostat se do toho po takové době, ale věřím, že to zvládnu... až bude čas...

Omlouvám se a všem čtenářům přeji mnoho zábavy při čtení tohoto blogu, snad vám bude nosit radost až do premiéry poslední části Stmívání, na kterou všichni čekáme. :-)
 

Mějte se moc krásně!

Lucka

---

 A ještě jedna věc: Chtěla bych Kleksy za všechno poděkovat, je úžasné, jak se o blog stará. Jen díky ní stále funguje!   Děkuju, Kleksy!


 


 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář