Nejkrásnější svatební šaty součanosti

27. listopad 2011 | 16.30 | | autor: kleksy
Nejkrásnější svatební šaty současnosti? Za 14 tisíc můžete vypadat jako filmová hvězda. Téměř totožné šaty měla v posledním díle ságy Twilight Kristen Stewart.
Více v celém článku
Téměř totožné šaty měla v posledním díle ságy Twilight Kristen Stewart.
I další část veleúspěšné ságy Twilight se stala kasovním trhákem. Jen během prvního víkendu po uvedení do kin vydělal poslední díl Twilight Saga: Rozbřesk - 1. část v přepočtu více než 2,5 miliardy korun. Filmová Bella (Kristen Stewart) se v něm vdávala za Edwarda (Robert Pattinson) a měla na sobě překrásné hedvábné šaty s vlečkou, dlouhými rukávy a krajkově vyšívanými zády. A právě zdařilá replika těchto úchvatných svatebních šatů v originále od Caroliny Herrery bude k dostání i veřejnosti.
Šaty však nestačil některý z obchodních řetězců bleskurychle začít vyrábět, ale zpracoval je designer Michael Shettel ze svatebního salonu Alfredo Angelo, jenž měl na přípravu dostatek času. Spolupráce salonu a producentů filmu na návrhu sněhobílé róby podobné té filmové trvala již od května, vše ale probíhalo velice tajně.

Věrné fanynky filmu, ale i ženy, kterým se elegantní jednoduché šaty budou líbit tak mohou vypadat podobně jako krásná Kristen Steward. Věrná napodobenina šatů bude k dostání v přepočtu za příjemných 14 tisíc korun, jen je kromě hedvábí vyrobena ze saténu. 

www.super.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nejkrásnější svatební šaty součanosti evikui 27. 11. 2011 - 19:11
RE: Nejkrásnější svatební šaty součanosti svatební šaty 28. 11. 2011 - 22:19