Rob a Kristen pro Vanity Fair Italy

4. listopad 2011 | 14.45 | | autor: kleksy
Rozhovor! :-)
 

 
První otázka: Co si myslíte o svatbách?
Rob: Až doteď jsem neměl ponětí. Byl jsem na asi dvaceti pohřbech a jen dvou svatbách, ale podle toho, co jsem viděl jsou zábavnější než pohřby.

Copak jste během scény s výměnou prstýnků nebyli dojatí?
Rob: Pravdu? Myslím, že většina mužů, kteří se žení, prožijí tu samou zkušenost: stojíte tam, čekáte... Svatební den je ženská záležitost, je to jejich den. Pro Kristen to bylo jiné: vlasy, chůze uličkou k oltáři, hudba. Já si vystačil se "Jsi moc hezká, pojďme se vzít!"
Kristen: Musím přiznat, že jsem se cítila jako opravdová nevěsta: ve středu pozornosti, v nádherných šatech... Pro tu scénu museli všichni odevzdat před vstupem svoje telefony, šaty musely zůstat utajené.

V tomhle filmu je i erotická scéna, bylo těžké ji točit?
Kristen:
Abych byla upřímná, byla to docela zábava. Když někomu důvěřujete, všechno vám přijde přirozené.
Rob: Pro mě bylo mnohem víc stresující sundat si triko někde poblíž Taylora. Viděli jste jeho břišáky?! Připadal jsem si jako loser.

V tomhle filmu je všechno: sex, svatba, líbánky...
Kristen: Ano, v Brazílii. Ale přestože jsme profíci ohledně plánování, jeli jsme tam během období dešťů. I tak to byla sranda.
Rob: Jo. Líbánky byly vážně zábava, I když pořád pršelo.

A pak jste měli dítě.
Robert:
Já nejsem ten, kdo rodil.
Kristen: To těhotenské břicho bylo obrovské, ale nečekaně lehké.

Jak jsi se cítila jako těhotná?
Kristen:
Upřímně? Nijak zvlášť sexy.

Takže sex, líbánky, dítě - to bylo všechno v pohodě. Copak neexistuje nic kolem Twilight, co byste nesnášeli?

Rob: Kontaktní čočky, to bylo mučení a rozhodně mi nechybí.
Kristen: Souhlasím, hrozné a bolestivé, ale částečně jsem je nesnášela i proto, že jste lidem nemohli koukat přímo do očí, a tak se z toho nějak vypařil lidský pohled.

Dokončili jste všechny Twilight filmy, takže to pro vás skončilo. Všichni ostatní ale musí počkat na druhý díl BD. Jak se kvůli tomu cítíte?
Rob:
Jste si jistý, že to skončilo? To záleží na Stephenii. Říkám rovnou, že jestli napíše pokračování, jdu do toho.
Kristen: Skončí to teprve ve chvíli, kdy o tom začneme mluvit v minulém čase. Je to důležitá část mého života; bylo mi sedmnáct, když jsme začali, teď je mi jednadvacet. A konečně můžu legálně pít.

A vaše sny před Twilight?
Kristen:
Tak se na to mrkneme: nepřestěhovala jsem se do Sydney, do města, které mám nejradši, a myslím, že to ještě nějakou dobu neudělám. Vážně jsem chtěla pokračovat ve studiu, ale to už je minulostí. Zrovna teď jsem spokojená tak, jak to je... a jo, pořád píšu.
Rob: Když jsem byl děcko, chtěl jsem se stát pianistou v restauraci na jihu Francie. Byl jsem tam se svým tátou a viděl uvolněného muže ve smokingu, jak hraje a na pianu má sklenici s whiskey. Myslel jsem, že je to na nejskvělejší věc na světě. Přiznávám, co se mi přihodilo s Twilight není život, jaký jsem si myslel, že bych mohl mít.
stmivani.blog.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář