Rob & Ashley - Tisková konference v Bruselu

27. říjen 2011 | 16.30 | | autor: kleksy

Překlad několika otázek, které se objevily na tiskovce v Bruselu :-)

Oba byli uvolnění, Ashley byla probraná víc než Robert, který musel opakovaně přiznat, že se očividně ještě neprobudil - to ho ale nezastavilo od věčného vtipkování. Ale ospalost z létání a unavující den nebo ne, tisk a fanoušci chtěli odpovědi... a občas velmi neobvyklé!


Roberte, Twilight je převážně příběh o Belle, takže z ženské perspektivy a to se zamlouvá hodně dívkám a ženám. Pomohlo ti točení těchto filmů porozumět ženám?
Robert Pattinson:"Bella je velmi zvláštní dívka. Hodně fanoušků filmů se k nim dostalo kvůli knihám a to má co dočinění s Bellinými rozhodnutími, o kterých si často myslíte: "Co to teď dělá? To nemá logiku!" Ale lidé se s tím stále můžou ztotožnit... s celou tou šílenou situací. A z toho jsem se naučil, že většina žen je šílená (směje se). Vlastně si nemyslím, že by mi to pomohlo rozumět ženám nějak víc (opět se směje). Často to vzdávám: tohle nemá cenu!" (bujaře se směje).

V tomto filmu se staneš otcem. Jaké to pro tebe bylo?
Robert:"Bylo to hodně neohrabané. Pro ženy je to přirozené, každá žena to po porodu bere, jako když to dělala milionkrát. Muži jsou nemotorní, bojí se, že to upustí nebo rozbijí."
"Natáčení s dítětem bylo často o improvizování. V jednu chvíli musela na novorozeném dítěti být všude falešná krev, takže jsme ji na něj museli nějak dát a to dítě mi začalo v náruči brečet. Takže jsme udělali všechno možné, abychom ho trochu uklidnili a já si pomyslel: 'Tohle je, jako by bylo fakt moje.' Ale bylo zábavné to natáčet, bylo to kompletně odlišné od jiných filmů."

 
Porodní scéna byla Robertova nejoblíbenější.
Robert:"Bylo to šílený! Na ramenou jsem měl Kristeniny nohy, na celém obličeji žervé -
Ashley (přeruší ho):"Žervé? Proč žervé?"
Robert:"To měla být děloha. Tak vypadá."
Ashley:Vážně? To je dobré vědět!"

Proč byla tahle scéna jeho oblíbenou?
Robert:"Kvůli té naprosté hrůze, tomu naprostýmu šílenství to natočit a obzvlášť ve filmu, jako je Twilight. Twilight je epický příběh, dobrodružný, ale občas i velmi romantický. Alespoň do téhle scény byl. Seděli jsme tam s Taylorem a chechtali se, bylo to bláznivé... občas jsme si říkali: Co tohle bude za film?"

 
Jaké to bylo udržet svatební scénu v tajemství, nebo se o to aspoň pokoušet?
Robert:"Bylo to opravdu komické. Zatímco jsme natáčeli, lidé se tam skrývali v keřích a nad námi lítaly helikoptéry, vážně šílené.
"Abych byl upřímný, je to jen dívka ve svatebních šatech a chlap v obleku. To, co všichni očekávají! Z dálky vypadají všechny svatby stejně. Ale lidi jsou zvědaví a znemožnili nám to natáčet po celou dobu, protože se snažili dostat se na plac. Kristen přenášeli v pytli, aby nebyly vidět šaty."

Bylo tohle tou nejhorší věcí při natáčení Breaking Dawn?
Ashley:"Ne, to byla ta zima!"
Robert:"Taky jsme celý den natáčeli před zeleným plátnem, v takovém hangáru. Všude byl prach a v kombinaci s čočkama, které jsme museli nosit, to bylo peklo."
Ashley:"Myslíš ty scény s umělým sněhem?"
Robert:"Jo, přesně ty. Po dva měsíce, každý den, všechno bylo zelené, šíleli jsme z toho. Natáčeli jsme uvnitř, ale to to moc nezlepšilo."

Naučili jste se od svých postav něco, něco, co si s sebou ponesete do reálného života?
Robert:"To, že byste neměli provozovat sex před svatbou!" (směje se) Ale na to je pozdě, už je hotovo (smích)

 
A existují nějaké zápory, které v reálném životě nechcete?
Robert:"Holky často říkají, že Edward je "taaak dokonalý", ale není. Nemám rád lidi, kteří se snaží využívat ve vztahu nadvlády, vztahy, kde je nerovnováha. Je to velmi špatné a zvláštní. Naštěstí to naštěstí vzdá a snaží se Bellu už nebuzerovat.
"Nemůžu říct, že bych si byl s Edwardem podobný. Od začátku je vztah mezi Edwardem a Bellou komplikovaný, pořád je tam nebezpečí, s kterým musí bojovat. Až moc o všem přemýšlí, není zrovna bezstarostný. Takový já nejsem ani trochu!"

Což potvrdil vtípky během celé tiskové konference.
Co dalšího máte dneska před sebou? Asi nemáte čas dát si s námi vafle?
Robert:"Nemám vůbec tušení, jaký je můj rozvrh, vím jenom, kde budu mít oběd."
Ashley:"Je nám prostě jen řečeno, že máme někde být, to je všechno."
Robert:"Můj manažer stál ráno u okna mého pokoje a ukazoval na nejdůležitější památky Bruselu. Mám pocit, že jsou v něm samé kostely (smích). Pardon, vážně říkám samý kraviny bez přemýšlení. Nevím, co je se mnou špatně (opět se směje). Rád bych Brusel viděl..."
Ashley:"Prostě si kup knížku!" (oba se smějí)

 
Bude další díl Twilight, a kdyby ano, pokračovali byste opět s těmi samými postavami?
Ashley:"Tohle rozhodnutí je na Stephenie Meyer. Co se mě týče: S Alice Cullen jsem to už ukončila."
Robert:"Breaking Dawn završuje všechny ty příběhy skvěle. Další díl by byl trochu zvláštní: pokračování čeho? Co by se dělo? Všechno se vyřešilo. Další problém by byl s názvem: jak bychom to nazvali... 'Více Rozbřesku'?"

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Rob & Ashley - Tisková konference v Bruselu eviuki 27. 10. 2011 - 16:55