Bruno Mars mluví o "It will rains"

25. září 2011 | 09.00 | | autor: stmivani

Jen několik hodin po tom, co byl song Bruna Marse "It Will Rain" oznámen jako první písnička na soundtracku 'The Twilight Saga: Breaking Dawn - Část I.', už mluví o tom, že se chystá na filmovou premiéru.

"Mám si vzít tričko Team Jacob nebo Team Edward?" vtipkuje zpěvák/skladatel. "Víte co? Patřím k Teamu Bella."

1

Na 'It Will Rain' pracoval Mars ve spolupráci s Smeezingtons (Philip Lawrence a Ari Levine) ještě předtím, než vůbec dostal nabídku být součástí soundtracku. "Po zhlédnutí filmu si myslím, že tam bude perfektně sedět."

"Twilight filmy jsou pro mě příběhem lásky. Ale temným. Myslím, že to nejvíc vystihuje i popis písničky: Je to ta temnější stránka lásky. To to přesně vystihuje."

"'It Will Rain' mě napadla, když jsem si jen tak brnkal na kytaru," říká. "Tu melodii jsem už měl v hlavě a po tom, co jsem viděl film, jsem ji jen dopiloval."

Šťastlivec Mars mohl vidět "kus z filmu": "Mohl jsem do sebe nasát vibrace a pocity, kterými se film ubírá." Ale neví (nebo nechce říct), kde ve filmu písničku uslyšíme. "Nemám tušení! Tohle domluvené není. Doufám, že bude hrát při dobré scéně!"

Mars ještě dodává, že 'It Will Rain' nahrál speciálně pro soundtrack Breaking Dawn a nebude na jeho druhém albu, které bude v dohledné době hotové. "Osobně si myslím, že když jsem ji nahrál pro Twilight soundtrack, tak pro něj bude. Není na moje album." 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.67 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář