Informace o natáčení Breaking Dawn

6. únor 2011 | 12.23 | | autor: kleksy

Pár nových/starých info o natáčení Rozbřesku.

Jak jistě víte, poslední díl ságy se točí v Baton Rouge v Lusianě. Očekáváme, že v únoru se herci přesunou do Vacouveru (Kanada), aby dokončili natáčení obou filmů (Rozbřesk Část I a Část II).
Ano, natáčejí oba díly najednou. Jednou točí boj, pak jinou scénu, pak nějakou milostnou.. takhle to tam je. Je to i kvůli tomu, aby se vyhli problémům se stárnutím. Ale jeden zdroj dodává, že je to i kvůli dodělávkám filmu. Je to jednoduší upravovat obě části najednou, než každou zvlášť.
Herci se tam mají dobře. Kromě práce se tam i dobře baví s přáteli. Mají hodně soukromých večírků, říkají si vtipy a koukají na filmy..
Jsou jako jedna velká rodina. Rob jde kolem a říká: "Kde je moje dcera?" Je vážně vtipný.

Také se objevil na internetu rozhovor s Elizabeth Reaser (Esme).Elizabeth vyprávěla o transformaci  Belly v upíra. Elizabeth říká, že "tam byly některé opravdu zajímavé věci, které se děli s Bellou Cullenovou" a dodává, že se ve filmu budou dít zajímavé změny. 
Pokud jde o transformaci, Elizabeth říká, že pokud by měla být upřímná, tak je z toho opravdu trochu vyděšená. Když se jí zeptali v jakém smyslu, tak řekla: "Protože když jsou upíři nováčci, tak jsou silnější než jakákoli jiný upír.''

Moderátor navedl téma i na malou Mackenzie Foy, která má stvárnit Renesmee. Elizabeth :,, Mackenzie Foy je  báječné děvče, je velmi profesionální. Bylo skvělou volbou jít na casting, protože teď se musí neustále držet s Robem a Kristen a je to jako kdyby doopravdy byla jejich dcera''. Prozradila, že se jí velmi  líbí, že si tam může zkusit roli babičky(směje se).
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Informace o natáčení Breaking Dawn rozbresk 20. 02. 2011 - 13:47