Peter Facinelli - rozhovor

24. duben 2011 | 14.00 | | autor: stmivani

Facinelli na rozdíl od spoluherce Roberta Pattinsona ještě nedokončil svou práci na Twilight sáze."Mám před sebou ještě dva týdny práce s kaskadéry a pomocným štábem, takže necítím, že bych už byl hotový. Opravdu jsem zatím neměl tu chvilku lítosti a skleslosti, však víte, skleslosti z končení. Já sám jsem ještě uprostřed dokončování."

Co se týče klíčových scén, o kterých se další herci zmínili, konkrétně o bojové scéně Taylora Lautnera a Kristen Stewart, Facinelli potvrdil, že vidět o tolik menší Stewart jít proti Lautnerovi bylo zábavné.

"Ach, ano, byl jsem u toho. Bylo to velice vtipné... Ale musíš ho trochu nakopat do zadku," dodal k představě Lautnerovy postavy Jacoba, otisknuté do dcery Belly a Edwarda Renesmee.

I když Facinelli nemohl zajít příliš do detailů, požádali jsme ho o popsání tolik řešené svatební scény.

"Byla krásná a velkolepá. Vtipné je, že kdykoliv máme nějakou velkou důležitou scénu v Twilight, tak prší. Natáčeli jsme baseballovou scénu (z Twilight) a pršelo. Nikdy to ale ve filmu neuvidíte. Při svatbě pršelo po celou dobu, co jsme točili ty dvě scény. Ale vy to ve filmu nikdy neuvidíte, protože déšť zachytí. Natáhnou plachty a vy nic nepoznáte. Ale pro nás to bylo velmi mokré, blátivé a chladné."
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář