Jodelle Ferland - rozhovor

2. duben 2011 | 14.00 | | autor: stmivani

Rozhovor s představitelkou Bree Taner.

                                                

1

                                   

Řekni mi něco o tvém zkušenosti s natáčením Eclipse. Muselo to být neuvěřitelné, že?
Bylo to absolutně úžasné. Byla jsem úplně v šoku, když jsem zjistila, že jsem tu roli dostala. Ach můj bože, nemohla jsem uvěřit, že jsem mohla být součástí této úžasné série filmů. Bylo tak neskutečné vidět na place všechny ty herce, u kterých jste zapomněli, že jsou opravdoví lidé, protože jste zvyklí je každý den vidět na plakátech a v časopisech. Ale všichni to jsou moc milí lidé a ani trochu namyšlení.

Když jsi dostala roli Bree, uvědomovala sis, jak žádaná ta role byla a kolik lidí chtělo být součástí filmu?
Wow, jestli to všichni chtěli tak moc, jako já, tak bylo hodně lidí zklamáno. Chtěla jsem to opravdu hodně a upřímně, nemyslela jsem si, že bych to mohla dostat. Snažím se nedávat si naděje, obzvláště u takhle velkých věcí. Venku byl jen první díl (když jsem dostala tu roli), zrovna jsem dočítala poslední knihu a všechny mi přišly skvělé, Stephenie Meyer je výborná spisovatelka.

Stephenie také napsala celou knihu jen o tvé postavě. Jaké to pro tebe bylo, mít celý příběh jen o Bree?
Byla jsem ohromená, že Stephenie opravdu napsala knihu jen o mé postavě. Ze všech lidí v sáze si vybrala Bree. Já jsem velký čtenář. Miluji knihy a čtu všechno. Byla jsem jedním z prvních lidí, kdo si to mohl přečíst, a četla jsem na place, když jsme ji natáčeli.

Teď se po úspěchu Bree novely objevily drby o tom, že lidé v Summitu zvažují natočení filmu právě podle této knihy. Je to něco, co se uskuteční? Co mi o tom můžeš říct?
Je to určitě možné. Mohli by snadno udělat film o Bree, ale nikdo to neví jistě. Hodně se teď soustředí na dokončení Breaking Dawn a aby vše udělali správně, ale až jednou skončí... Nikdo to neví určitě, ale slyšela jsem, že ta možnost tam rozhodně je.

Jaké to je pracovat se všemi těmi herci, kteří jsou v Eclipse?
Bylo to úžasné. Snažila jsem se nebýt z nich moc vyjevená. Bylo opravdu divné, když jsou před tebou všichni na place. Myslím, že o těchto filmových hvězdách nikdy nepřemýšlíš jako o opravdových lidech, dokud se s nimi nepotkáš a nepoznáš je. Lidé si myslí, že ti, kteří jsou hodně slaví, jsou snobové, a někdy je to pravda, ale nikdo takový v Eclipse nebyl.
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář